Wybrane realizacje

Audi S4 (B9) z grillem od RS4

Doskonale Wam znane Audi S4 (B9) wpadło do nas na kolejne modyfikacje - tym razem stylistyczne. Fabryczna atrapa chłodnicy powędrowała na półkę, a jej miejsce zajęła nowa – utrzymana w stylistyce znanej z modelu RS4. Nie obyło się rzecz jasna bez drobnych modyfikacji, ale efekt końcowy zdecydowanie wart był zachodu!

Audi S4 B9 Grill 1 FB

Czytaj więcej...

BMW M8 GC (F93) z karbonową dokładką Sterckenn

Fenomenalne BMW M8 Gran Coupe (F93) otrzymało trzyczęściową, wykonaną z najwyższej jakości karbonu, dokładkę przedniego zderzaka firmy Sterckenn. Jakość wykonania – jak zawsze w przypadku tego producenta – stoi oczywiście na absolutnie najwyższym poziomie. Nie inaczej jest ze stylistyką nowej dokładki, która subtelnie podkreśla sportowe aspiracje M8, idealnie wpisując się jednocześnie w fabryczną stylistykę tego potężnego samochodu.

BMW M8 Sterckenn 2 FB

Czytaj więcej...

Dodge Challenger - nowy wydech i poprawione prowadzenie

Dodge Challenger SXT+ wyposażony został w komplet sprężyn obniżających H&R, które nie tylko pozwoliły na znaczne obniżenie nadwozia, ale też w ogromnym stopniu poprawiły prowadzenie tego samochodu, oraz fenomenalnie brzmiący układ wydechowy Borla typu cat-back w wersji „ATAK"...

Dodge Challenger SXT Plus 5 FL

Czytaj więcej...

VW T6 na felgach BBS XR

Kto powiedział, że samochód użytkowy nie może świetnie wyglądać? Z pewnością nie my! A najlepszym na to przykładem jest ten VW Transporter T6, który otrzymał komplet nowiutkich felg BBS XR (8x18") w kolorze „Platinum Silver". Zrobiło się świeżo, nowocześnie i całkiem elegancko!

VW T6 BBS XR 18 1 FB